close
تبلیغات در اینترنت
آموزش زبان انگلیسی،آموزش گرامر انگلیسی،آموزش مکالمه انگلیسی،آموزش مکالمه زبان،دانلود آموزش زبان انگل
loading...

اندروید,بازی اندروید,مسنجر اندروید,برنامه اندروید

آموزش زبان انگلیسی،آموزش گرامر انگلیسی،آموزش مکالمه انگلیسی،آموزش مکالمه زبان،دانلود آموزش زبان انگلیسی،چگونه انگلیسی یاد بگیریم،فایل صوتی آموزش زبان انگلیسی،آموزش زبان خارجه،یادگیری زبان انگلیسی

آموزش کامل و جامع زبان انگلیسی به صورت فیلم از مبتدی تا پیشرفته

admin بازدید : 2590 پنجشنبه 15 آبان 1393 زمان : 0:48 نظرات ()

این بسته اموزشی ارزشمند که به نام Learning English Steps 1-2-3 عرضه شده و پکیج اورجینال آن با قیمت 359 دلار امریکا به فروش می رسد ، این دوره آموزش زبان انگلیسی، حاوی 3 سطح مختلف از مقدماتی تا پیشرفته می باشد و بوسیله شرکت Video Aided Instruction تولید شده است.

در این مطلب ، می توانید مجموعه کامل این دوره را که شامل 11 ساعت آموزش زبان انگلیسی (به صورت فیلم) تولید شده را دانلود نمایید.

استاد این دوره آموزشی، دکتر William Jex است. ایشان مدیر American Language Institute در دانشگاه نیویورک می باشند و در طی این دوره آموزشی، گرامر و مکالمه زبان انگلیسی با لهجه امریکایی را آموزش خواهد داد ، تمام درس های این مجموعه آموزشی به صورت فیلم ارائه گردیده و روی کامپیوتر و دستگاه های پخش خانگی قابل مشاهده می باشد.

درس های این دوره از سطح مقدماتی شروع می شود و تا سطح پیشرفته ادامه پیدا خواهد کرد.

این مجموعه حاوی 3 سطح می باشد و هر سطح حاوی 3 بخش که در مجموع شامل 83 درس است. که شامل درس و تمرین برای شنیدن (Listening) ، صحبت کردن (Speaking) ، خواندن (Reading) ، و نوشتن (Writing) میباشد.

در طول این دوره آموزشی، از عکس، متن، و جلوه های تصویری نیز برای آموزش بهتر استفاده می شود. همچنین تست ها و مثال های مختلف برای یادگیری بهتر کاربران ارائه گردیده است. مثل مکالمه در فروشگاه، رستوران، بانک، فرودگاه، مکالمات اداری، پرسیدن آدرسو غیرو


دانلود بسته کامل آموزش زبان انگلیسی New Interchange Complete

admin بازدید : 1658 پنجشنبه 15 آبان 1393 زمان : 0:21 نظرات ()

قطعا افرادی که آموزش زبان انگلیسی را فرا می گیرند اسم کتاب های نیو اینترچینج (New Interchange) را فهمیده اند، این کتابها محصول موسسه آموزش زبان کمبریج (Cambridge) می باشد ، و همچنین این دوره یکی از معتبرترین دوره های آموزش زبان انگلیسی می باشد که در بسیاری از کشورهای دنیا به عنوان متد استاندارد آموزش زبان مورد استفاده قرار می گیرد. در ایران نیز بسیاری از آموزشگاه های زبان، دوره های آموزش زبان انگلیسی را بر اساس کتاب های New Interchange آموزش می دهند.

 افرادی که در کلاس های آموزش زبان شرکت میکنند باید این کتاب ها را خریداری کنند.ولی اکنون میتوانید به صورت رایگان دانلود نمایید.

New Interchange شامل 4 کتاب است:

کتاب زرد (دوره مقدماتی) : New Interchange Intro

کتاب قرمز (سطح اول) : New Interchange 1

کتاب آبی (سطح دوم) : New Interchange 2

کتاب سبز (سطح سوم) : New Interchange 3

در آموزشگاه های زبان معمولا هر کدام از این کتاب ها در یک ترم آموزش داده میشود.

به همراه هر کتاب، چند حلقه CD نیز وجود دارد که حاوی فایل های صوتی و مکالمات مربوط به آن کتاب می باشد.

هم اکنون می توانید مجموعه کامل کتاب های نیو اینترچنچ (شامل 4 دوره) و فایل های صوتی آن را به صورت رایگان در ادامه مطلب دانلود نمایید.

دانلود دیکشنری انگلیسی به فارسی برای اندروید

admin بازدید : 701 جمعه 02 آبان 1393 زمان : 16:1 نظرات ()

برنامه aFarsi v1.0 قدرتمند ترین برنامه ترجمه انگلیسی به فارسی ساخته شده برای اندروید می باشد. این دیکشنری حدودا بیش از ۵۰۰۰۰ کلمه انگلیسی را ترجمه می کند و برای هر کدام چند هم معنی مشابه نمایش می دهد. هم اکنون میتوانید این برنامه قدرتمند را دانلود نمایید.

چند نکته جالب و جذاب در زبان انگلیسی

admin بازدید : 1011 جمعه 02 آبان 1393 زمان : 15:51 نظرات ()

چند نکته جالب و جذاب در زبان انگلیسی

 در این پست میخواهیم مطالب جالب و جذاب زبان انگلیسی را برای شما بیان کنیم. شامل بازی با اعداد, با کلمات بسیار جالب و شگفت انگیز,جذاب و حتی سوالاتی مطرح میکنیم که در کمال سادگی ولی واقعا جوابی برای آن نخواهد بود.

 

دانلود کتاب تسلط بر گرامر زبان انگلیسی Practice Makes Perfect Mastering Grammar

Rozalynda بازدید : 1147 جمعه 18 مهر 1393 زمان : 16:59 نظرات ()

در کتاب تسلط بر گرامر زبان انگلیسی Practice Makes Perfect Mastering Grammar شما به روشی بسیار جذاب دستور زبان انگلیسی را می آموزید. نکته جالب توجه در کتاب تسلط بر گرامر زبان انگلیسی Practice Makes Perfect Mastering Grammar این است که این کتاب علاوه بر گرامر بر مهارت های دیگری نظیر واژگان، خواندن و نوشتن نیز تاکید دارد...

دانلود کتاب آموزش زبان انگلیسی Teaching English

Rozalynda بازدید : 870 جمعه 18 مهر 1393 زمان : 16:44 نظرات ()

کتاب آموزش زبان انگلیسی Teaching English به مربیان آموزش زبان انگلیسی درک بهتری از آموزش شعر و داستان به زبان انگلیسی میدهد و از آنجا یک زبان آموز خودآموز هم در نقش یک مربی و هم در نقش یک دانش آموز ظاهر می شود می تواند از این کتاب برای آموزش خود استفاده کند. در حقیقت در کتاب آموزش زبان انگلیسی Teaching English به جنبه ای متفاوت از آموزش نگاه می شود که آن همان روح داستان و شعر میباشد.

دانلود کتاب دیکشنری تصویری انگلیسی آکسفورد

Rozalynda بازدید : 2906 جمعه 18 مهر 1393 زمان : 16:22 نظرات ()

این کتاب ارزشمند که ویرایش دوم آن میباشد حاصل تلاش یکی از معروفترین انتشاراتی های جهان به نام آکسفورد است. کتاب دیکشنری تصویری انگلیسی آکسفورد Oxford Picture Dictionary در ۱۲ فصل به موضوعاتی نظیر روزمره، مردم، خانه، غذا و سرگرمی پرداخته است. متن این کتاب به صورتی است که ابتدا لغات مورد نظر و متناسب با عنوان فصل تشریح می شود و پس از آن داستانی کوتاه آورده می شود که کلمات تدریس شده در آن فصل در آن داستان گنجانده شده است در انتهای هر فصل نیز متنی آورده شده که لغات جدیدی از همان گروه آورده شده است.

دانلود کتاب گرامر انگلیسی به زبان ساده

Rozalynda بازدید : 926 سه شنبه 08 مهر 1393 زمان : 17:23 نظرات ()

گرامر زبان انگلیسی یکی از مطالبی است که بسیاری از زبان آموزان به دنبال آن هستند. کتاب English Grammar Workbook for Dummies به سادگی به آمورش گرامر انگلیسی می پردازد.

ترانه "خراسان" از سامی یوسف با ترجمه فارسی برای تقویت زبان

admin بازدید : 2705 یکشنبه 06 مهر 1393 زمان : 21:15 نظرات ()

دانلود ترانه بسیار زیبای "خراسان" از سامی یوسف همراه با ترجمه فارسی و متن انگلیسی آن برای تقویت زبان.

 

دانلود کتاب100داستان عبرت انگیز انگلیسی

Rozalynda بازدید : 754 یکشنبه 06 مهر 1393 زمان : 14:10 نظرات ()

کتاب ۱۰۰ داستان عبرت انگیز انگلیسی شامل ۱۰۰ داستان کوتاه به زبان انگلیسی می باشد که مولف, آنها را همراه با تصاویر رنگی و جذاب جمع آوری کرده است.داستان های انگلیسی آن از مجموع داستان های پند آموزی است که همه ما معمولا شنیده ایم و از همین جهت برای تقویت زبان شما بیش از هر کتاب داستان دیگری مفید می باشد. داستان ها هر کدام کوتاه و در حدود نیم صفحه است و با نگاه به تصاویر و خواندن داستان انگلیسی مربوط به راحتی آن را متوجه می شوید. این مجموعه برای دو سطح زبان مبتدی و زبان متوسط مفبد می باشد. داستان ها به زبان انگلیسی و متن روان نوشته شده اند.

دانلود کتاب4000essential english words

Rozalynda بازدید : 757 شنبه 05 مهر 1393 زمان : 21:3 نظرات ()

امروزه کتاب های الکترونیکی یکی از مهمترین ابزارهای کمک آموزشی جهت فراگیری زبان به زبان آموزان می باشد.کتاب صوتی 4000iEssential English Words شامل مجموعه اي از رایج ترين لغات زبان انگليسي بوده که به منظور آشنایی زبان آموزان با کلمات رایج زبان انگلیسی منتشر شده است. این کتاب دارای 6 مجموعه است که پس از قرار گرفتن نسخه شماره 1 و 2 آن در سایت امروز نسخه شماره 3 این مجموعه برای دانلود شما کاربران محترم قرار داده ایم. همچنین لازم به ذکر است که لغات موجود در این کتاب ها بر پایه مطالعات دقیق انتخاب شده و تقریبا 95 درصد از مکالمات عادی زبان انگلیسی را در بر دارد. توجه داشته باشید که این 6 مجموعه به صورت کتاب های صوتی می باشد و به صورت یک کتاب الکترونیکی با فرمت PDF نبوده در واقع به شکل کلاسیک کتابهای لغت تنظیم گردیده که طی آن پس تلفظ کلمه معنی آن و در برخی موارد مثالها و تمرین هایی از کاربرد آن گفته خواهد شد.

 

آموزش زبان انگلیسی مجموعه دیالوگ | سطح متوسطه

admin بازدید : 721 جمعه 04 مهر 1393 زمان : 0:30 نظرات ()

آموزش زبان انگلیسی به وسیله مجموعه دیالوگ، برای افرادی که هیچگونه آشنایی با زبان انگلیسی ندارند و قصد دارند مکالمه زبان انگلیسی را فرا بگیرند، بهترین گزینه است. در دیالوگ سعی شده است که با تکنیکهای مناسب و کاربردی، گرامر و مکالمات روزمره انگلیسی به نوآموزان زبان آموزش داده شود. در هر قسمت از این برنامه به موضوعی خاص، پرداخته می شود و کلیه گفت و شنودها حول محور موضوع انجام می گیرد. هر قسمت از این مجموعه از بخش های مختلفی از جمله مکالمات روزمره کوتاه، بیان جملات کلیدی و ضروری هر قسمت، فیلم و انیمیشن های کوتاه مرتبط، تلفظ لغات به لهجه بریتیش و امریکن تشکیل شده است. مجموعه دیالوگ ۱ آموزش دوره مقدماتی و متوسطه را در بر می گیرد و هم اکنون ما دوره متوسطه را برای شما فراهم کرده ایم.

آموزش زبان انگلیسی دیالوگ | سطح مقدماتی

admin بازدید : 640 جمعه 04 مهر 1393 زمان : 0:13 نظرات ()

آموزش زبان انگلیسی به وسیله مجموعه دیالوگ، برای افرادی که هیچگونه آشنایی با زبان انگلیسی ندارند و قصد دارند مکالمه زبان انگلیسی را فرا بگیرند، بهترین گزینه است. در دیالوگ سعی شده است که با تکنیکهای مناسب و کاربردی، گرامر و مکالمات روزمره انگلیسی به نوآموزان زبان آموزش داده شود. در هر قسمت از این برنامه به موضوعی خاص، پرداخته می شود و کلیه گفت و شنودها حول محور موضوع انجام می گیرد. هر قسمت از این مجموعه از بخش های مختلفی از جمله مکالمات روزمره کوتاه، بیان جملات کلیدی و ضروری هر قسمت، فیلم و انیمیشن های کوتاه مرتبط، تلفظ لغات به لهجه بریتیش و امریکن تشکیل شده است. مجموعه دیالوگ ۱ آموزش دوره مقدماتی و متوسطه را در بر می گیرد و هم اکنون ما دوره مقدماتی را برای شما فراهم کرده ایم.

تقویت زبان انگلیسی با دیدن انیمیشن شرک زبان اصلی+زیرنویس فارسی و انگلیسی

admin بازدید : 5744 پنجشنبه 03 مهر 1393 زمان : 23:41 نظرات ()

یکی از بهترین روشهای تقویت زبان انگلیسی ، تماشای فیلم و سریال های زبان انگلیسی است. کارتون ها و فیلم های انیمیشن یکی از بهترین راه های تقویت زبان می باشند چرا که در عین ماهیت جذاب ، در این انیمیشن ها به زبان ساده و روان گویش می شود و زبان آموز می تواند در کنار لذت بردن از انیمیشن ها ، اقدام به تقویت زبان خود نماید. دراین پست یکی از جذاب ترین انیمیشنها را برای شما آماده دانلود کرده ایم که زیرنویس فارسی و انگلیسی آن هم در فایلش وجود دارد.

 

کتاب داستانهای کوتاه انگلیسی

Rozalynda بازدید : 1146 چهارشنبه 02 مهر 1393 زمان : 16:26 نظرات ()

کتاب داستانهای کوتاه انگلیسی با ترجمه فارسی + دانلود

کتاب 60 صفحه ای داستانهای کوتاه انگلیسی  بیش  از۵۰ داستان کوتاه انگلیسی با ترجمه فارسی را شامل میشود. داستانهای کوتاه ,آموزنده ,جذاب و … در این کتاب جای دارد که ترجمه روان از ویژگی های  خوب و منحصر بفرد این کتاب می باشد . داستان هم برای یادگیری لغات و هم برای تقویت مهارت خواندن و درک مطلب بسیار مفید است و هنگامیکه با ترجمه همراه است برای یادگیری فن ترجمه متون انگلیسی هم می تواند کاربرد داشته باشد البته به یاد داشته باشیم که متن انگلیسی باید ما را به چالش بکشاند و هر آنچه را که برای داشتن  بهترین ترجمه می خواهیم، بیابیم.

 

 

 

 

 

متن انگلیسی و فارسی آهنگ سامی یوسف به نام ساری گیلین برای تقویت زبان

admin بازدید : 19094 چهارشنبه 02 مهر 1393 زمان : 12:10 نظرات ()

متن کامل انگلیسی و فارسی ترانه جدید سامی یوسف به نام ساری گلین را برای شما دوستان گرامی آماده کرده ایم به همراه فایل صوتی و تصویری این ترانه امیدواریم که استفاده کنید.

آموزش زبان انگلیسی کتاب صوتی 504 واژه

admin بازدید : 2580 چهارشنبه 02 مهر 1393 زمان : 0:45 نظرات ()

دانلود كتاب صوتي 504 واژه زبان انگلیسیكتاب 504 واژه شامل 42 درس هست كه علاوه بر نسخه ي تايپ شده، فايل صوتي 42 درس آن توسط ناشر اين كتاب در اختيار شما عزیزان قرار داده شده.

ضمایر و حروف اضافه در زبان انگلیسی

Rozalynda بازدید : 954 سه شنبه 01 مهر 1393 زمان : 23:22 نظرات ()

English Pronouns and Prepositions

آموزش ضمایر و حروف اضافه در زبان انگلیسی

کتابی را که مشاهده می کنید یکی از  جمله کتاب هایی است که ضمیر ها و حروف اضافه و همچنین ادبیات در زبان انگلیسی را مورد آموزش قرار داده و از انجایی که حروف اضافه در زبان انگلیسی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است این کتاب برای زبان آموزان انگلیسی پیشنهاد می شود.و شما می توانید به وسیله آن ضمایر و حروف اضافه در انگلیسی را فرا گیرید.

دانلود آموزش مکالمه انگلیسی با ترجمه فارسی + متد نصرت در 90 روز

admin بازدید : 15567 سه شنبه 01 مهر 1393 زمان : 20:44 نظرات ()

در این پست پکیج فوق العاده و عالی آموزش رایگان زبان انگلیسی به فارسی به صورت متد نصرت که شامل 90 قسمت می باشد را  آماده دانلود کرده ایم.در این بسته آموزش انگلیسی به صورت فایل صوتی می باشد و شما خیلی راحت می توانید با گوش دادن به آن زبان انگلیسی خود را تقویت کنید.

آموزش زبان انگلیسی با ترانه + ترجمه فارسی | سری 2

admin بازدید : 1359 سه شنبه 01 مهر 1393 زمان : 15:26 نظرات ()

آموزش بسیار سریع زبان انگلیسی به صورت گوش دادن به ترانه های خارچی همراه با معنی فارسی

یکی از روش های آموزش ساده زبان انگلیسی, گوش دادن به ترانه های مربوط به آن زبان است. ولی گوش دادن به آهنگ های زبانی که زبان مادری شما نیست، ممکن است دشوار باشد به همین جهت این کار باید با روش صحیح انجام شود. هم اکنون در ادامه مطلب بهترین روش استفاده از این ترانه ها را به همراه مزایای این روش یادگیری زبان انگلیسی آموزش خواهیم داد.

 

آموزش زبان انگلیسی از طریق گوش دادن به ترانه همراه با ترجمه فارسی

admin بازدید : 3101 سه شنبه 01 مهر 1393 زمان : 14:49 نظرات ()

در این پست بهترین آهنگ های خارجی با لهجه ی انگلیسی و آموریکایی را ، که کلیه آهنگ ها همراه با معنی فارسی آن برای دانلود قرار داده شده است . برای گرفتن نتیجه بهتر یک بار آهنگ را گوش داده سپس سعی کنید بعضی جملات و بخش ها را حدس بزنید سپس به متن فایل که در قالب یک فایل کتاب الکترونیکی pdf در کنار آهنگ قرار داده شده است رجوع کنید و آهنگ را از روی متن همراه با آهنگ زمزمه کنید .

آموزش زبان انگلیسی به صورت متن همراه با فایل صوتی

admin بازدید : 1813 دوشنبه 31 شهريور 1393 زمان : 23:42 نظرات ()

این کتاب آموزشی مخصوص افراد سطح متوسط تهیه شده است و شامل ۱۸ درس می باشد که مطالب شنیداری درس ها شامل لیسنینگ داستان انگلیسی ،اخبار انگلیسی،روابط عاشقانه انگلیسی ، کمدی ، مصاحبه های معتبر و کتاب های صوتی و استخراج صداهای آهنگ انگلیسی و آموزش از طریق آهنگ انگلیسیپرداخته است.در قسمت دوم این کتاب دانش آموزان به وسیله ی تمرینات متعدد خواندن با صدای بلند و طریقه مصاحبه و صحبت و تعامل با سخنران را آموزش می بینند.و در قسمت ۴ این کتاب مطالب جالبی بین تفاوت های صحبت کردن به زبان انگلیسی و اصول نوشتار زبان انگلیسی آورده شده است.

دانلود رایگان کتاب آموزش گرامر زبان انگلیسی

Rozalynda بازدید : 1674 دوشنبه 31 شهريور 1393 زمان : 9:18 نظرات ()

کتاب  «گرامر این یوس» که به اشتباه توسط ما ایرانیها «گرامر این یوز» تلفظ می شود (Cambridge English Grammar In Use) معروفترین و پرفروش ترین کتاب آموزش گرامر زبان انگلیسی است که توسط موسسه معتبر کمبریج تهیه و چاپ می شود. این کتاب منبع کامل و کاربردی گرامر در زبان انگلیسی است و تقریبا اصلی ترین منبع آموزش گرامر انگلیسی می باشد. به همراه کتاب، دانلود نرم افزار English Grammar In Use  را نیز  برای شما عزیزان قرار داده ایم.همچنین نرم افزار Grammar in use نیز جهت دانلود قرار داده شده است. برای دانلود سی دی Grammar in use و نیز دانلود کتاب گرامر Grammar in use روی لینک های زیر کلیک کنید. 

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
برنامه اندروید،آموزش زبان انگلیسی،مسنجر،سیمبیان،آیفون،اپل،آیپد،جاوا،ویندوز فون،همراه اول،پیامرسان،برنامه مسنجر،ایرانسل،نرم افزار آندروید،نرم افزار مسنجر،مسنجر گوشی،مسنجر سیستم عامل،برنامه،برنامه اندروید،ایرانسل،همراه اول
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 203
 • کل نظرات : 511
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 272
 • آی پی امروز : 18
 • آی پی دیروز : 34
 • بازدید امروز : 246
 • باردید دیروز : 106
 • گوگل امروز : 4
 • گوگل دیروز : 10
 • بازدید هفته : 1,002
 • بازدید ماه : 2,535
 • بازدید سال : 32,037
 • بازدید کلی : 1,551,332